MERVE VİLLA HAKKINDA

5+1 Dublex 248m² kapalı alanda bulunan Merve Villaları, Pergola sistemi, barbekü ve kış bahçesi olan 95m²'lik çatı terasıyla karşınıza çıkıyor. Uzaktan yönetebileceğiniz KNX altyapısına sahip komple akıllı ev sistemi ve akıllı ev sistemine entegre çevre güvenlik kameralarıyla kendinizi güvende hissedin.

AKILLI EV YÖNETİM SİSTEMİ

Akıllı Ev Yönetim Sistemini, günlük yaşamımızın bir parçası olan evimizde kullandığımız cihazların, ister evden ister uzaktan kolay ve hızlı bir şekilde kontrol edilebilmesi, cihazların topladıkları bilgilerle belirlenen işleri kontrol edebilmeleri ve yangın, su basması, hırsızlık gibi istemediğimiz olaylara karşı güvenlik seviyemizin arttırılmasına şeklinde tanımlayabiliriz.

Akıllı ev, Bir evde bulunan elektrikli ve mekanik her aygıtın elektronik bir sistem aracılığı ile kontrol edilmesidir.

AKILLI EV AVANTAJLARI

  • Evinizden uzakta iken bile, panjurların, aydınlatmalarınızın random olarak açılıp kapanmasını sağlayıp evdeymiş izlenimi verebilirsiniz.
  • Önceden hazırladığınız senaryolar ile, evden çıkarken veya eve girerken ışıklarınızı, prizlerinizi, klimalarınızı vs…. tek bir tuş ile açabilir veya kapatabilirsiniz.
  • Evinizdeki her bir bölümün oda sıcaklıklarını Termostadlı Akıllı Anahtarlar sayesinde birbirinden bağımsız olarak ayrı ayrı ayarlayabilirsiniz.
  • Evinizden uzakta iken, elektrik, su ve gaz vanalarınızı tek bir tuşla açabilir veya kapatabilirsiniz.