RZ ARDA HAKKINDA

25.07.2001 tarihinde Bilişim, Teknoloji ve Reklam alanlarında hizmet vererek ticari hayatına başlayan firmamız, 2010 yılından sonra ticari birikimlerini ve tüm yatırımlarını İNŞAAT sektöründe değerlendirmeye başlamış ve bu zamana kadar Sakarya da 600 den fazla Ofis, İşyeri, konut Villa üreterek kullanıcıların hizmetine sunmuştur.

Sürekli gelişen ve değişen hayat standartlarına ayak uydurabilmek adına

RZ ARDA İNŞAAT TAAH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ olarak;

25 yıllık Bilişim sektöründeki Ticari tecrübesi ile 12 yıllık İnşaat tecrübesini birleştirerek, Dokunduğumuz her projede, farklılık yaratacağımızın özgüveni ile Nesnelerin İnterneti (IoT) teknolojisi ile desteklenen Akıllı Evler, Ofisler, Villalar üretiyoruz.

VİZYONUMUZ

Iş ahlakı, mesleki sorumluluk, insana saygı felsefesi ile hareket eden deneyimli personellerimiz ile, ilk olarak Sakarya halkı ve ekonomisine dolaylı olarak da ülke ekonomisine katma deger oluşturacak prestijli ve kaliteli konut üretmek.

MİSYONUMUZ

Başta projelerimizin hayata geçmesindeki en önemli etken olan çalışanlarımız, tedarikçi firmalarımız, siz degerli müşterilerimiz ve diger tüm etkenlerle birlikte, yogun kent yaşamı içerisinde kaliteli yaşam alanları üretim, yaşam konforunu arttırmak.

Play Video